ВійнаКоломийська ОТГКоломияНаші захисники

“Як воно, загнивати за межею бідності?” – “десятка” звернулася до росіян

“Рускій мір” – це про ницість, безкультур’я та і жорстокість. І поки російські солдати гинуть в Україні за цей мір, у самій московії більшість людей живе без елементарних засобів до існування.

Коломийська 10 гірсько-штурмова бригада опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук звернення до росіян.

Текст звернення публікуємо, не редагуючи.

“Звернення до росіян!

Для всього світу не секрет, що коли ти виїжджаєш за московську або ленінградську область, починається справжній «рускій мір», який ви так активно хочете принести на нашу землю. В кожного свій рівень вимог, але ваш спосіб життя нас не влаштовує і нам не підходить. Дуже дивує, що він підходить вам. В той час коли ваші війська запускають по нашій мирній інфраструктурі ракети ціною від 4 до 6 млн. $ за ОДНУ ОДИНИЦЮ, в російській провінції люди живуть за межею бідності, в домівках не підключений газ (нагадуємо, ви – газова країна), на вулицях немає доріг та ще величезний список проблем.

Нам глибокого всерівно і зовсім не шкода вас і ваше болото. Просто у нас гинуть мирні люди за допомогою грошей які ви сплачуєте в казну своєї «недодержави». Виникає питання: як воно, загнивати за межею бідності, бути осудженими в цілому цивілізованому світі, але продовжувати підтримувати політику режима путіна ?

Задумайтесь !

Хоча це все звучить смішно, на жаль ..”

Дивіться також
Close
Back to top button