Без рубрикиВійнаДопомогаКриміналПрезидент

У Німеччині росіяни створили фейковий сайт Президента України

Сайт створений для російського інформаційного впливу на європейський медіапростір, а також має ознаки шахрайського ресурсу, на якому нібито збирають кошти для допомоги Україні.

Про це повідомляють на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбук. І застерігають, що російські спецслужби створили фейковий інтернет-портал, спрямований на дискредитацію Президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи.

Фейковий сайт «Фонду Зеленського» вийшов німецькою мовою: https://zestiftung.com, він стартує, як пише на сайті, уже 30 вересня.
ГУР наголошує, що даний сайт НЕ є офіційним та НЕ має жодного стосунку до України.

Про цей інтернет-майданчик немає жодної інформації на офіційних ресурсах Офісу Президента України, жодних заяв Володимира Зеленського.

Крім того, сайт має ознаки шахрайського ресурсу, що створений для привласнення коштів під виглядом фонду допомоги Україні. Проект нагадує класичну фінансову піраміду.

Закликаємо українців і міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам і брати до уваги інформацію виключно з офіційних сторінок Президента України та Офісу Глави держави.

Back to top button