ВійнаНаші захисникиОбласть

У числі звільнених полонених додому повернулися три прикарпатські військові

Україна в межах великоднього обміну полоненими повернула ще 130 людей.

Серед полонених – військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки, співробітники Державної спеціальної служби транспорту. Це рядові і сержанти, які потрапляли в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках.

У числі звільнених полонених є три прикарпатські бійці. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Зокрема, це солдат, старший стрілець Володимир Менделюк. Потрапив у полон 16 жовтня 2022 року в Донецькій області. Ще один звільнений військовий – Любомир Шперун. З бійцем був втрачений зв’язок 14 січня цього року. Потрапив у полон в місті Соледар. Додому повернувся й Віталій Костенков. Солдат потрапив у полон 13 лютого в Донецькій області.

Світлана Онищук зазначила, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 30 військових із Прикарпаття.

«Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента і Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими. А також дякуємо нашим воїнам за службу на благо України, за стійкість та незламність. Вітаємо наших Героїв удома», – написала керівниця ОВА на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

Back to top button