ВійнаКриміналНаші захисники

Окупанти викрадають дітей та родичів наших військових

російські загарбники викрадають родичів українських військових, щоб у подальшому шантажувати захисників безпекою рідних.

Як передає Укрінформ, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє в Телеграмі.

“Випадки викрадення родичів українських військових на тимчасово окупованих територіях набувають системного характеру. На жаль, бази даних українських громадян потрапляють в руки рашистів при захоплені адміністративних будівель або ж за допомогою колаборантів-зрадників”, – зазначає ГУР.

За даними розвідки, більшість подібних випадків фіксується на тимчасово захоплених територіях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Наголошується, що викрадають загарбники як дорослих родичів, зокрема жінок та людей літнього віку, так і дітей.

Зокрема, нещодавно стало відомо про взяття в заручники кількох дітей чергового українського військовослужбовця.

Зазначається, що в подальшому росіяни можуть зв’язуватися з військовослужбовцями та вимагати від них прибути на захоплені території в обмін на безпеку рідних.

“Кожен із цих випадків є свідченням найжахливіших воєнних злочинів, які чинять окупанти на нашій землі. Всі вони будуть належним чином розслідувані. Винні у їхньому вчиненні понесуть справедливе покарання”, – наголосили в розвідці.

З міркувань безпеки імена постраждалих військовослужбовців та викрадених родичів лишаються нерозголошеними. “Але жоден із цих випадків не залишається поза увагою держави. Україна бореться за кожного свого громадянина”, – підкреслили в ГУР.

Дивіться також
Close
Back to top button