ВійнаОбласть

На потреби армії передадуть вагони і цистерни окупантів, які виявили на Прикарпатті

Працівники Державного бюро розслідувань під час оперативних заходів виявили у Івано-Франківській області 176 залізничних вагонів та цистерн, власниками яких є бізнесмени з білорусі та росії. Вартість майна складає майже 264 млн грн.

ТУ ДБР Львова звернулося до керівника військово-цивільної адміністрації Львівської області з ініціативою примусово вилучити та передати продукцію на потреби ЗСУ, повідомляють на сайті Державного бюро розслідувань.

Також напередодні ДБР виявило та ініціювало передачу Збройним силам України 27 вантажівок з росії та Білорусі.

Вантажівки знаходились на території Чернівецької області та перевозили до країн Європейського Союзу непродовольчі товари. Працівники ДБР відшукали їх та перемістили до зони митного контролю Чернівецької митниці.

Відповідно до законодавства щодо правового режиму воєнного стану майно агресора – транспортні засоби було націоналізовано та передано на потреби ЗСУ. Товари, що належали країнам-партнерам, будуть направлені за призначенням.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань системно проводить комплекс заходів та вилучає на користь нашої держави майно, що належить країні-окупанту на десятки мільйонів гривень.

Дивіться також
Close
Back to top button