Коломийська ОТГСпорт

У Коломиї відновили спортивні тренування для дітей

Займатися на заняттях можуть усі діти, навіть ті, які не відвідували раніше гуртки та секції КДЮСШ, адже фізична активність допомагає впоратися із стресом.

“Серед дітей, які зараз у Коломиї займаються спортом, є дівчинка Поліна. Разом із сім’єю вона приїхала з села Святопетрівське Київської області. Вдома цікавилася легкою атлетикою та іншими активностями. Місяць в Коломиї вона не мала чим зайнятися, але тепер щаслива – адже сьогодні вперше прийшла на тренування”, – розповів у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Заняття проходять у ліцеї №4, щоб було зручно і коломиянам, і вимушеним переселенцям. Діти можуть займатися футболом, легкою атлетикою, настільним тенісом, великим тенісом, боксом, боротьбою та гімнастикою. У навчальному закладі є укриття, тому в разі оголошення повітряної тривоги тренування перериваються і юні спортсмени ховаються в сховищі.

Відвідувати заняття можуть всі охочі. Навіть ті діти, які раніше не цікавились спортом. Тренування розпочинаються щодня з 15:00. Для того, щоб до них долучитися, треба просто прийти до спортивного майданчика ліцею №4 (вулиця Марії Заньковецької, 11).

Back to top button