Спорт

Футбольний сезон 19/20 на Коломийщині. Календар матчів (2 коло)

Календар матчів Чемпіонату та Першості району з футболу (2 коло)

Календар на 2 коло

(Чемпіонат району)

10 Тур 28.06.2020(Неділя) 17:00

“Довбушівець” Печеніжин –“Прометей” Матеївці

“Сокіл” Коршів – “ДОЗ” Коломия

“Прут” Воскресінці – ”Підгір’я” Іванівці

“Карпати”Спас – “Метеор” Жукотин

11 Тур 4.07.2020 (Субота) 18:00

“Метеор”Жукотин – “Прут” Воскресінці

5.07.2020 (Неділя) 17:00

”Підгір’я”Іваніці – “Сокіл” Коршів

“ДОЗ” Коломия– “Довбушівець” Печеніжин

ФК Хлібичин – “Карпати” Спас

12 Тур 11.07.2020 (Субота) 18:00

“Довбушівець” Печеніжин – ”Підгір’я” Іваніці

12.07.2020 (Неділя) 17:00

“Прут”Воскресінці – ФК Хлібичин

“Сокіл”Коршів – “Метеор”Жукотин

“Прометей”Матеївці – “ДОЗ” Коломия

13 Тур 18.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Хлібичин – “Сокіл”Коршів

19.07.2020 (Неділя) 17:00

”Підгір’я” Іваніці – “Прометей” Матеївці

“Метеор” Жукотин – “Довбушівець” Печеніжин

“Карпати” Спас – “Прут”Воскресінці

14 Тур 25.07.2020 (Субота) 18:00

“ДОЗ” Коломия – ”Підгір’я” Іваніці

26.07.2020 (Неділя) 17:00

“Прометей” Матеївці – “Метеор” Жукотин

“Сокіл” Коршів – “Карпати” Спас

“Довбушівець” Печеніжин – ФК Хлібичин

15 Тур 1.08.2020 (Субота) 18:00

“Карпати” Спас – “Довбушівець” Печеніжин

2.08.2020 (Неділя) 17:00

“Прут” Воскресінці – “Сокіл” Коршів

ФК Хлібичин – “Прометей”Матеївці

“Метеор”Жукотин – “ДОЗ” Коломия

16 Тур 8.08.2020 (Субота) 18:00

“ДОЗ” Коломия – ФК Хлібичин

9.08.2020 (Неділя) 17:00

“Прометей”Матеївці – “Карпати” Спас

“Довбушівець” Печеніжин – “Прут” Воскресінці

”Підгір’я” Іваніці – “Метеор” Жукотин

17 Тур 15.08.2020 (Субота) 18:00

“Прут”Воскресінці – “Прометей”Матеївці

16.08.2020 (Неділя) 17:00

“Сокіл” Коршів – “Довбушівець” Печеніжин

ФК Хлібичин – ”Підгір’я” Іваніці

“Карпати” Спас – “ДОЗ” Коломия

23 Серпня Кубок Коломийського району ФІНАЛ

18 Тур 30.08.2020 (Неділя) 17:00

”Підгір’я” Іваніці – “Карпати” Спас

“Прометей” Матеївці – “Сокіл” Коршів

“ДОЗ” Коломия – “Прут” Воскресінці

“Метеор”Жукотин – ФК Хлібичин


 Календар 2 коло

(Першість району)


8 Тур 4.07.2020 (Субота) 18:00

“Прут” Семаківці – ФК Черемхів

5.07.2020 (Неділя) 17:00

“Княгинин” Підгайчики – ФК Отинія

ФК Мишин – ФК Голосків

9 Тур 11.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Голосків – ”Ювента”Л.Слобідка

12.07.2020 (Неділя) 17:00

ФК Отинія – ”Прут” Семаківці

ФК Черемхів – ФК Мишин

10 Тур 18.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Мишин – ФК Отинія

19.07.2020 (Неділя) 17:00

“Княгинин” Підгайчики – “Прут” Семаківці

”Ювента” Л.Слобідка – ФК Черемхів

11 Тур 25.07.2020 (Субота) 18:00

ФК Голосків – “Княгинин” Підгайчики

26.07.2020 (Неділя) 17:00

ФК Отинія – ”Ювента” Л.Слобідка

“Прут” Семаківці – ФК Мишин

12 Тур 1.08.2020 (Субота) 18:00

”Ювента” Л.Слобідка – “Прут” Семаківці

2.08.2020 (Неділя) 17:00

ФК Голосків – ФК Черемхів

“Княгинин” Підгайчики – ФК Мишин

13 Тур 8.08.2020 (Субота) 18:00

ФК Черемхів – “Княгинин” Підгайчики

9.08.2020 (Неділя) 17:00

ФК Отинія – ФК Голосків

ФК Мишин – ”Ювента” Л.Слобідка

14 Тур 16.08.2020 (Неділя) 17:00

ФК Черемхів – ФК Отинія

ФК Голосків – “Прут” Семаківці

“Княгинин” Підгайчики – ”Ювента” Л.Слобідка

Back to top button