ВійнаКоломийська ОТГКоломия

У Коломийській громаді облаштували шелтери для переселенців

Міський голова Богдан Станіславський разом із керівництвом Івано-Франківської ОВА відвідали переселенців. Для багатьох людей, які втратили своє житло, шелтери стали новим домом.

Коломийська громада – теплий прихисток для переселенців. Там є всі базові потреби для життя. Сьогодні з головою Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук, її заступницею Людмилою Сірко та головою Коломийської РВА Любомиром Глушковим вкотре у цьому переконались. Ми відвідали коломийські прихистки та подивились, як люди облаштувались у них.

Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Приємно бачити, що переселенці дбають про місця, де зараз проживають. Самі готують їсти, прибирають, облаштовують кутки для відпочинку та дозвілля, шанують та дякують за всю підтримку, яку їм надало місто та інші благодійники. Дехто вже влаштувався на роботу. Хтось задумується над тим, щоб залишитись жити в нашій громаді. Дякую соціальним працівникам та переселенцям за ту турботу, яку ви проявляєте один до одного та до наших прихистків.

Також ми побували в Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг. Глянули, як тут опікуються дітками та молоддю з інвалідністю. Єдиний центр – це гордість Коломиї, адже його працівники з такою великою любов’ю та увагою турбуються про своїх вихованців.

Івано-Франківська ОВА передала гуманітарну допомогу для переселенців – харчі та засоби гігієни. Дітки своєю чергою отримали солодощі. Також обговорили з керівництвом області нашу співпрацю. Я вдячний за ту допомогу, яка на цей час надходила до нас. Сподіваюсь, що надалі співпраця буде ще тісніша, адже роботи багато, а спільно її легше виконувати.

Back to top button