ГосподаркаКоломийська ОТГКомуналка

Міський голова запросив коломиян обговорити ціни на проїзд у громадському транспорті

Запрошую до діалогу щодо цін на проїзд у громадському транспорті, написав у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський

У четвер, 13 січня, відбудуться громадські слухання щодо вартості проїзду в громадському транспорті. Вже кілька років підприємці, які обслуговують маршрути, мають запит на підняття ціни за проїзд. Їх можна зрозуміти, адже вартість пального та запчастин, а також оплата праці ростуть щороку. З іншого боку – ціна має відповідати якості. Ввічливість водіїв чи дотримання графіків руху насправді не коштують додаткових грошей. І це справді потрібно покращити.

Саме тому запрошую як мешканців громади, так й перевізників до діалогу в рамках громадських слухань. Кожна зі сторін матиме можливість висловити свої побажання, пропозиції та зауваження. Надіюся, що нам вдасться налагодити конструктивний діалог та домовитися про задоволення потреб обох сторін.

Громадські слухання відбудуться у четвер, 13 січня, о 13:00 в Народному домі. Наголошую про необхідність дотримання карантинних обмежень для учасників слухань.

Back to top button