ГосподаркаКоломийська ОТГКомуналка

Міський голова Коломиї закликав до розмови про озеленення

Широкий діалог про озеленення Коломиї, – написав у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Місто і громада потребують зелених насаджень. І я розумію, що кожне зрізане дерево викликає цілком зрозумілі запитання. З іншої сторони, не чіпати дерево допоки воно не всохне можна хіба тільки в лісі. Бо лише там воно не принесе нікому шкоди, якщо впаде. Очевидно, що тут не варто впадати в крайнощі, роблячи з міста або пустелю або дрімучий ліс. Тому ми розпочинаємо широкий діалог щодо поводження з зеленими насадженнями громади. Адже впродовж 30 років у нас не було жодної стратегії у цьому напрямку.

Ми хочемо напрацювати спільну позицію, адже міська рада зацікавлена садити дерева там, де їх найбільше хочуть побачити коломияни. Так само варто розуміти, що в Коломиї як і в кожному місті є дерева, які потребують видалення. І я хочу, щоб ви розуміли, чому саме дерево зрізали та коли і яке молоде дерево буде посаджено натомість.

Щоб уникнути непорозумінь, з початку цього року кожен випадок, коли потрібно зрізати дерево, обов’язково затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради на основі актів. Крім того, вже наступного тижня кожне дерево, яке підлягає видаленню, буде промарковане таблицею. Ми дамо можливість кожному висловити свою думку щодо такого рішення.

Наразі ми пропрацьовуємо останні деталі організації комунікаційного майданчика щодо зелених насаджень. Більше деталей розповім вже з понеділка. А зараз залишайте ваші ідеї та думки щодо цієї теми в коментарях, щоб ми якомога краще все підготували.

Back to top button