ГосподаркаЖиттяКоломийська ОТГКоломияОТГ

До 25 липня у Коломиї приймають пропозиції на перейменування вулиць

У Коломийській громаді назви вулиць, які стосуються російських діячів, буде змінено. Процес перейменування вже триває. Загалом він займає два місяці, бо робимо все відповідно до закону.

Деякі пропозиції від коломиян вже є, але чекаємо ще. Подавайте свої ідеї за посиланням https://forms.gle/oFNGtbWafQFf3UeD6 або в управління містобудування Коломийської міської ради. Прийом пропозицій триватиме до 25 липня.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Незабаром відбудеться перше засідання топонімічної комісії, до якої зокрема входять науковці, краєзнавці, військові, громадські активісти. Вони розглядатимуть подані людьми пропозиції.

На кінець липня комісія підготує по декілька варіантів того, які назви може отримати кожна вулиця. Далі жителі громади голосуватимуть за найменування, що їм найбільше до вподоби. Процес обговорення завершиться громадськими слуханнями 1 серпня, де затвердять остаточні варіанти.

Нам важливо позбавитись російських назв саме зараз. Прийшов час, щоб російський слід зник із наших життів, з наших думок, з наших вулиць, з України.

Back to top button