ВсякеЖиттяКоломийська ОТГ

Благодійний аукціон зустрічей. Встигніть до 8 грудня купити зустріч із відомими коломиянами

Благодійний аукціон зустрічей ‘21. Пішли на каву?- запрошує міський голова Богдан Станіславський

“У понеділок стартував благодійний аукціон зустрічей. Це вже друга така ініціатива. Минулого року, завдяки такій акції вдалось зібрати 26 312 грн. на лікування для Ярослава Гороховського.

Цього року виручені кошти будуть спрямовані на подарунки діткам, до яких обов’язково має прийти Святий Миколай. Про це потурбується БФ «Карітас».Це гарна можливість допомогти і одночасно поспілкуватись з цікавими людьми. Дякую Олег Вишиванюк за його ініціативу, яку він вже другий рік втілює в життя.

Переходьте за посиланням і обирайте свій лот – https://m.facebook.com/auction.of.meetings.klm

З мене кава?

“Цьогоріч ми прагнемо повторити успіхи й у цей скрутний час посприяти тому, або до кожної дитини в гості прийшов святий Миколай. Готові? Отже, які цьогоріч умови та правила аукціону?” – пишуть організатори Благодійний аукціон зустрічей

Все як завше просто:⠀

1. Початкова ставка — 100 грн.

2. Мінімальний крок — + 50 грн.

3. Здійснювати ставки можна як і в інстаграмі, так і у фейсбуці. У разі якщо хтось перебив вашу ставку в іншій соцмережі, про це повідомляється.

4. Відразу надсилати гроші не потрібно – лише у разі вашого бажання допомогти, при цьому не виграючи лот. Надсилає гроші лише переможець лоту, чия ставка не була перевищена іншим учасником.

5. Аукціон закінчується 8 грудня о 22:00.6. Переможець повинен оплатити лот протягом 2-х днів з моменту виграшу на вказаний рахунок. В іншому випадку зустріч переходить власнику попередньої ставки.

Back to top button