ОбластьОсвіта

На Прикарпатті відсторонили від роботи 575 освітян: не вакцинувалися

На Прикарпатті відсторонили від роботи 575 працівників освіти, які не пройшли вакцинацію, сказав вчора директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адмінстрації Віктор Кімакович, повідомляє ПІК.

“В середньому припадає по 1-2 відсторонених працівники на заклад освіти, та й то не на кожний, адже в області маємо понад 600 закладів”, – сказав Кімакович.

Він також додав, що через поширення коронавірусу тільки 22% освітніх закладів області  працюють у штатному режимі, всі інші – на дистанційному.

Це допомогає учасникам навчального процесу берегтися від агресивної інфекції. Проте зараз хворіють на коронавірус більше 180 учнів та 160 вчителів.

Щодо рівня вакцинації, то за словами Віктора Кімаковича, провакциновано 47 108 працівників галузі освіти області, що в загальному складає 94%. Найбільше імунізовано освітян у школах – 95 відсотків, дитячих садочках – 93 відсотки, у закладах позашкільної освіти – 93 відсотки, професійно-технічних закладах – 95 відсотків, вищих навчальних закладах – 88 відсотків.

Back to top button