ОбластьОсвіта

До Івано-Франківська переїде Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. Дідоренка

Ректор університету Віталій Комарницький з робочою поїздкою відвідав м. Івано-Франківськ, де зустрівся з головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук та Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківом, які висловили готовність допомагати навчальному закладу та вже здійснили низку необхідних організаційних заходів.

Міністерством внутрішніх справ України прийнято попереднє рішення про подальшу передислокацію Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка до Івано-Франківська. Університет буде розміщено на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Про це повідомляють на сайті Івано-Франківської ОДА.

Крім того, відбулися зустрічі з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою та ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським. Колеги-освітяни запевнили, що підтримають науково-педагогічний склад та працівників університету наданням місць у гуртожитках вишів.

Back to top button