ВибориОТГПолітика

Олег Токарчук підтримав Богдана Станіславського, кандидата на посаду Коломийського міського голови.

Олег Токарчук, дитячий лікар-травматолог, депутат Івано-Франківської обласної ради каже, що та кількість успішних проектів, які створив Богдан Станіславський і та увага, яку він приділяє людям і процесам, роблять його єдиною кандидатурою для Токарчук.

“Чому Богдан? Людина, яка веде громаду за собою, яка вміє надихнути всіх своєю візією успішного міста, вміє об’єднати зусилля, часом навіть необ’єднуваних людей і процесів, вміє і створює можливості для інших, дотримує слова та може здійснити те, що для багатьох здається неможливим! Станіславський в собі об’єднав всі мої вимоги до мера сучасного європейського міста. Просто Богдан справжній, щирий і гідний!” – каже Олег Токарчук.

Довідково:
Богдан Станіславський – Кандидат на посаду міського голови Коломиї, успішний підприємець, управлінець і меценат. Освіта вища, економічна. Закінчив Тернопільську академію народного господарства (Тернопільський національний економічний університет -ред.).

У 2015-му році Богдан Станіславський став депутатом обласної ради, отримавши по округу рекордну підтримку – 45% голосів. З 2017 р. – голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

Двічі кавалер ордену Святого Папи Сильвестра II та III ступенів за будівництво церков на Сході України та підтримку релігійних громад на Прикарпатті.

Одружений. Разом з дружиною Любою виховують трьох дітей.

Дивіться також
Close
Back to top button