ЖиттяНаші захисникиОбласть

Рятувальники допомогли чернігівцю, який через підйом води в річці провів ніч у горах

ДСНС вкотре застерігає, що наразі діє штормове попередження, а саме грозові дощі, тому просять утриматися від виходів у високогір’я.

12 червня о 02:35 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що житель міста Чернігів, вирушив до лісового масиву неподалік села Бистриця Надвірнянського району, та через підйом рівня води в р. Бистриця-Надвірнянська не може перейти річку, щоб повернутись до тимчасового місця проживання.

Про це повідомляє у Фейсбук Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області

Для допомоги туристу було задіяно 5 рятувальників пошуково-рятувального відділення міста Яремче, які о 06:00 знайшли та перевели особу по обхідному маршруту через місток, який знаходився на відстані 200 м від туриста, але зважаючи на погану підготовку до подорожі, а саме не планування маршруту та нехтуючи штормовими попередженнями для допомоги довелося залучати рятувальників.

Таких ситуації можна уникнути, якщо прислухатись до порад рятувальників та чітко їх виконувати. Головне управління ДСНС в області неодноразово на своїх соціальних сторінках, інформаційних листівках звертається до любителів подорожі в гірську місцевість бути вкрай уважними особливо в період затяжних дощів. Такі періоди є характерними для всього літнього періоду. Струмки та потоки розбухають так, що переступивши до дощу непомітний гірський потічок на маршруті, Ви, повертаючись назад під час чи після дощу, зустрінете гірський шалений потік з гуркотом каміння і брудною неприємною коричневою водною масою. Переправитись через нього не завжди можливо.

Гори помилок не пробачають, особливо новачкам.

Також не варто забувати, що на території Івано-Франківської області триває комендантська година, в такий період варто утримуватись від різного роду подорожей.

Back to top button