ВійнаЖиттяКоломийська ОТГКоломияНаші захисникиОТГ

Коломийського енергетика Миколу Гаврилюка нагородили орденом “За заслуги ІІІ ступеня”

Майстер коломийської дільниці служби ліній Микола Гаврилюк отримав високу державну нагороду.
Наступного дня після вручення йому ордена “За заслуги ІІІ ступеня” зі своєю бригадою він вирушив на південь.

“Це вже друга ротація наших колег на південь. Цього разу коломияни заступають на енергетичну вахту на три тижні, змінюючи івано-франківських колег, які працювали на миколаївському напрямку впродовж 17 днів,”- повідомляє у Телерам Прикарпаттяобленерго”.

Мужність та раціоналізм, відповідальність та винахідливість – за 12 років в енергетиці Микола Гаврилюк не лише акумулював безцінний досвід, але й зумів сформувати неймовірну бригаду фахівців. Щодня вони обслуговують ЛЕП 35 кВ і 110 кВ, працюють в найнедоступніших високогірних районах, куди не спроможна доїхати висотна спецтехніка, на висоті 20-25 метрів вони на страхувальних поясах ремонтують високовольтні лінії.

Вони подавали перший струм на щойно звільнену від російських військ Херсонщину.
Після чергового обстрілу Бурштинської ТЕС вони оперативно “підіймали” високовольтні ЛЕП. І все це під чітким керівництвом Миколи Ярославовича.

Сьогодні вдосвіта коломийська бригада лінійників знову вирушила на деокуповану Миколаївщину, щоб на замінованих полях та під обстрілами допомагати своїм колегам з «Миколаївобленерго» відновлювати електропостачання змученим війною місцевим жителям.

Дивіться також
Close
Back to top button