ДопомогаНаші захисники

“Десятка” отримала від Коломийської громади сучасні дрони

Напередодні Дня Соборності України міський голова Коломиї Богдан Станіславський побував на передовій у воїнів з 10-ої гірсько-штурмової бригади. Привітав мер їх по-особливому – дронами від Коломийської громади. Вони допоможуть нашим захисникам ще краще бачити ворога, а відповідно ще краще знищувати його.

Як повідомив міський голова, у цю партію допомоги ввійшло вісім дронів DJI Mavic 3T. Їхня перевага в тому, що вони мають вбудовані тепловізори. Вони тільки недавно появилися на ринку і громада вже змогла їх придбати для “десятки”. А ще Богдан Станіславський привіз захисникам один дрон DJI Matrice 300 з аксесуарами. Ще три таких самих набори найближчим часом планується передати. Вся допомога – куплена з бюджету Коломийської громади.

“Також зустрівся на фронті з командиром едельвейсів Михайлом Сидоренком. З ним обговорили підсумки 2022 року та плани на 2023 рік. Впевнений, що наша співпраця буде ще більш продуктивною.

Наша громада продовжує підтримувати захисників, адже ми їхній надійний тил. Наш обов’язок допомагати, щоб їм було легше гнати окупантів з української землі”, – наголосив міський голова.

Дивіться також
Close
Back to top button