Наші захисники

“Десятці” офіційно присвоєно назву “Едельвейс”

14 лютого Президент України Володимир Зеленський присвоїв 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді почесне найменування “Едельвейс”.

“Зважаючи на зразкове виконання покладених завдань під час захисту територіальної цілісності та незалежності України особовим складом 10 окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, постановляю: присвоїти 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне найменування “Едельвейс” та надалі іменувати її – 10 окрема гірсько-штурмова бригада “Едельвейс” Сухопутних військ Збройних Сил України”, – йдеться в указі Зеленського.

Міський голова Богдан Станіславський привітав таке рішення: “Приємно, що керівництво дослухалося до запитів військовослужбовців, громадськості, та до звернення від депутатів Коломийської міської ради, які клопотали за присвоєння цієї почесної назви”.

“Десятка” також радо відреагувала на новину: “Сьогодні для нас важливий день. Своє почесне найменування наша бригада кожного дня виборює у важких боях за Україну! Ми горді бути тими, якими Ви нас усі знаєте – “Едельвейсами”! Бо для нас це не просто квітка. Це символ високої мети, до якої ми всі впевнено крокуємо. Перемога буде за нами!”

Дивіться також
Close
Back to top button