Комуналка

Коломиян запрошують на розмову про благоустрій, зелені зони та озера

Озеро на вулиці Чехова вже давно одна із найулюбленіших відпочинкових зон для коломиян та гостей міста. Міський голова Богдан Станіславський наголошує, що зараз використовуються всі можливості, щоб зробити це місце комфортнішим.

“Тут доглядають посаджену траву, щоб був красивий газон. Плануємо зробити фотозону та ще багато всього іншого. Але в першу чергу цікавить думка коломиян, як має виглядати озеро.

Тому запрошую на зустріч щодо благоустрою міського озера. Поговоримо про те, як би мала виглядати ця відпочинкова зона, що зараз першочергово робити і які завдання, беручи до уваги ситуацію в державі, треба відкласти на пізніше. Зустріч відбудеться наступного четверга, 7 липня, о 19 годині. Чекатиму біля озера всіх, хто турбується його долею та має ідеї, як покращити це місце”, – зазначив мер.

Надалі, обіцяє Станіславський, такі зустрічі відбуватимуться у парку Шевченка та біля Шевченківського озера і в парку Трильовського. “Ці місця мають стати родзинками нашого міста. Тому й докладаємо зусилля, щоб їх покращити”, – наголошує міський голова.

Дивіться також
Close
Back to top button