ЖиттяКоломийська ОТГКоломияОТГ

Битва фарбами, патріотичний флешмоб і квести: відзначаємо у Коломиї День захисту дітей

До Дня захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня, у Коломийській громаді підготували декілька заходів. Все заради наших діток. Щоб вони відчули тепло та любов. Адже діти – дуже вразливі. Війна вже змінила їх, забрала справжнє дитинство. Але в наших силах подарувати їм посмішку і змогу трохи відпочити.

“Тож запрошую дітей та їхніх батьків на цікаві події. Нижче можна ознайомитися із місцем та часом проведення заходів”, – написав у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Управління культури та Служба у справах дітей організовує:

  • о 10:00 на площі перед Писанкою малюнки на асфальті;
  • об 11:00 в студентському сквері битву фарбами, вокальний конкурс, танцювальний батл, патріотичний флешмоб з фарбами, конкурс талантів.

Народний дім підготував:

  • о 12:00 у містечку майстрів Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття квест-завдання “Країна дитинства”;
  • о 13:00 у містечку майстрів інтегровану казку-виставу “Рукавичка”. Під час квесту та вистави відбуватимуться майстер-класи з оригамі, виготовлення кутасиків та ткацтва;
  • о 16:00 перед Народним домом концертну програму за участю солістів та колективів Коломиї. Під час заходу діти зможуть малювати крейдою на асфальті.

Інклюзивно-ресурсний центр об 11:00 на міському озері проведе акцію – малюнок на асфальті “Україна очима дітей”. А Коломийська єпархія УГКЦ за підтримки міської ради організовує велопробіг до Дня захисту дітей за маршрутом: Коломия – Шепарівці – Коломия. Початок о 16:00. Збір біля собору Преображення Христового УГКЦ. У рамках велопробігу відбудеться молебень до Пресвятої Богородиці за дітей, які постраждали від війни.

Діти – це наше майбутнє. За них зараз наші військові стоять горою. Тому нам дуже важливо приділити максимум турботи й уваги саме їм.

Дивіться також
Close
Back to top button