ЖиттяКоломия

Богдан Станіславський подякував друзям Коломиї, які допомагають громаді та Україні

Коломия має багато друзів. Про деяких ми раніше навіть не знали, але вони просто протягнули руку допомоги, коли це стало потрібно.

На цьому наголосив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“У Міжнародний день дружби хочу подякувати всім іноземним містам-партнерам, громадам, волонтерським організаціям, українським діаспорам за підтримку, яку нам надали від 24 лютого. І вони продовжують допомагати, заради однієї мети – перемоги України”, – зазначив мер.

Він додав: друг пізнається в біді. Всім давно відома цитата.

“Але всією громадою ми тепер знаємо наскільки вона правдива. Друзі Коломиї – польські міста Ниса, Ломжа, Ольшин, румунський Сігет Мармаціей, шотландське місто Абердін, канадський Едмонтон, німецький Людінггаузен, британська баронеса Емма Ніколсон Вінтерборнська, чеська організація «Людина в біді», швейцарська організація «Terre de Homes», організації SOSW у Свідніку та багато інших благодійників, волонтерів та доброчинців з різних країн світу. Кожному, хто допоміг і зараз невтомно допомагає нашій громаді та всій Україні дякую. Це дуже цінно.

Сподіваюсь, що скоро всі наші іноземні друзі зберуться разом у Коломиї, щоб відзначити перемогу”, – наголосив голова міста.

Back to top button