ЖиттяНаші захисникиОбласть

В області від початку року поліцейські розшукали понад 30 зниклих дітей

Завдяки оперативності та співпраці підрозділів поліції Івано-Франківської області розшукано усіх неповнолітніх, про зникнення яких повідомляли громадяни.

За період від початку року до поліції Івано-Франківщини надійшло 31 повідомлення про зникнення 33 дітей (16 з них – малолітні). Поліцейські розшукали всіх дітей упродовж доби.

У кожному випадку працівники поліції з’ясовують причини втечі дитини з дому. Найпоширеніші з них – сімейно-побутові умови, непорозуміння з однолітками.

З дітьми, які систематично самовільно покидають свої домівки без попередження родичів, ювенальні поліцейські проводять профілактичні бесіди щодо недопущення таких випадків у майбутньому. Також наголошують батькам на необхідності належного догляду та контролю за дітьми.

Про це у Фейсбук повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Поліція рекомендує дорослим дотримуватись простих правил:

Частіше спілкуйтесь зі своїми дітьми.

Протягом дня телефонуйте дітям, цікавтесь їх дозвіллям, місцем перебування та станом здоров’я.

Маленьких діток постійно тримайте у полі зору та не залишайте без нагляду.

Важливо, щоб дитина знала своє прізвище, ім’я та по батькові, а також номер телефону одного із батьків. У рюкзак дитини батьки можуть покласти наліпку із зазначенням свого номера телефону.

Якщо ваші діти чи дорослі родичі зникли безвісти – не зволікайте, а одразу звертайтеся за допомогою до поліції на номер 102 або надайте інформацію будь-яким іншим зручним способом.

Back to top button