ВійнаДопомогаКриміналОбласть

В області збільшилася кількість афер із матеріальною допомогою

Від такого шахрайства постраждала 60-річна жителька Івано-Франківська. До жінки зателефонував нібито працівник міжнародної організації. Невідомі переконали потерпілу, що вона може отримати допомогу, але для цього їй необхідно надати номер банківської картки. Що жінка і зробила. Таким чином на заявницю аферисти оформили кредит в сумі 40 тисяч гривень.

Поліцейські застерігають громадян про вид шахрайства, пов’язаний із виплатами матеріальної допомоги. Через такий вид афери, громадяни втрачають заощадження, при цьому не отримують ніякої допомоги.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

Поліцейські закликають громадян бути пильними та радять отримувати інформацію, особливо щодо фінансових виплат, лише з офіційних джерел.

Якщо ви підпадаєте під категорію громадян, яким передбачена державою соціальна виплата, звертайтесь для її оформлення у відповідні установи та організації.

Необхідно уважно перевіряти URL-адресу сайту – один непомітний символ може означати, що людина потрапила на фішинговий ресурс.

Не довіряйте подібним невідомим додзвонювачам чи повідомленням в інтернеті, навіть якщо там вказано начебто офіційну інформацію від якоїсь держустанови чи міжнародної організації.

Довіряйте лише перевіреним офіційним джерелам.

Back to top button