ДопомогаЖиттяКоломийська ОТГКоломия

У Коломиї можна постригтись безкоштовно в соціальній перукарні

Безкоштовна перукарня уже діє кілька років на базі Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг і користуються такою послугою багато коломиян та вимушених переселенців.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Як тільки пані Галина хоче щось змінити у своїй зачісці, то одразу записується до перукаря Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг. За п’ять років вона точно знає, що стрижки тут ледь не найкращі в місті. Так ще й скористатись послугою можна безплатно або за мінімальні кошти. І це дозволяє їй завжди бути красивою.

Тільки за місяць на соціальну стрижку прийшло 130 людей. У день перукарка Анна обслуговує від 8 до 10 клієнтів. У понеділок, середу та четвер вона працює в офісі єдиного центру, а у вівторок – виходить на дім до маломобільних та лежачих людей.

Поправді охочих скористатись цією послугою єдиного центру є дуже багато – записи роблять на декілька тижнів вперед. Переважно це люди похилого віку, люди з інвалідністю, вимушені переселенці та інші пільгові категорії. Всі вони хочуть мати гарний вигляд. І чудово, що ми можемо їм з цим допомогти.

Back to top button