ДопомогаЖиття

Нові можливості для дітей та молоді з інвалідністю у Коломиї

До Дня захисту дітей в Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї відкрили та освятили новий соціальний простір. Там зручно, просторо та комфортно. Саме про таке місце давно мріяли працівники закладу, адже з’явились нові можливості для роботи з дітьми.

На цьому наголосив міський голова Богдан Станіславський.

“Простір знаходиться на третьому поверсі центру. Щоб його створити, міській раді довелось докласти чималих зусиль. Та ні карантин, ні війна не стала на заваді тому, щоб діти та молодь з інвалідністю отримали нове місце для відпочинку та розвитку”, – зазначив мер.

З нагоди свята представили спеціалізований автомобіль – соціальне таксі. Щоб його купити об’єдналася вся громада в рамках акції “Постав мрію на колеса”. Це вдалося зробити, і тепер діти з інвалідністю та потребуючі не будуть нікуди запізнюватися.

“На захід також завітали представники швейцарської громадської організації Terre des hommes. Вони приїхали, щоб допомагати дітям-переселенцям. Принагідно ми їм показали роботу нашого ЄЦНРСП. Вже маємо спільні напрацювання, які сподіваюсь незабаром втілимо в життя”, – додав Богдан Станіславський.

Back to top button