Коломийська ОТГКультура

Український гурт Kalush Orchestra увійшов до фіналу Євробачення

Разом із Kalush Orchestra в італійському Турині виступає коломийський брейкдансер Влад Курочка.

“Підтримаймо наших на Євробаченні. Коломиянин Влад Курочка з Kalush Orchestra сьогодні виступає на півфіналі Євробачення з піснею Stefania. На культурному фронті хлопці будуть вкотре підтверджувати, що українці – найсильніші, найталановитіші та найкрутіші”, – написав у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Як повідомляє Суспільне Євробачення, 10 травня в Турині пройшов перший півфінал пісенного конкурсу “Євробачення-2022. 17 учасників боролисся за право представити свою країну у фіналі конкурсу. Представник від України, гурт Kalush Orchestra з піснею “Stefania” виступив під номером 6.

До фіналу конкурсу пройшли 10 учасників:

  1. Швейцарія: Marius Bear — Boys Do Cry
  2. Вірменія: Rosa Linn — Snap
  3. Ісландія: Systur — Með Hækkandi Sól
  4. Литва: Monika Liu — Sentimentai
  5. Португалія: MARO — Saudade Saudade
  6. Норвегія: Subwoolfer — Give That Wolf A Banana
  7. Греція: Amanda Georgiadi Tenfjord — Die Together
  8. Україна: Kalush Orchestra — Stefania
  9. Молдова: Zdob şi Zdub & Frații Advahov — Trenulețul
  10. Нідерланди: S10 — De Diepte

Другий фінал пройде 12 травня, фінал 14 травня. Де дивитися – дізнайтесь за посиланням. Детальніше за яким номером і в яких країнах можна голосувати – дивіться на картинці та за посиланням.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Українафейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Загалом, на “Євробаченні-2022” виступлять представники 40 країн. Так, повернулася Вірменія і Чорногорія. А от Білорусі знову не буде. Європейська мовна спілка (EBU) ухвалила рішення про призупинення членства країни. Також EBU відсторонив від подальшої участі у “Євробаченні” Росію. Виконавча рада конкурсу ухвалила таке рішення після вторгнення країни–агресорки до України. Призупинення членства РФ у конкурсі триватиме доти, поки в країні не зміниться політичний режим.

Back to top button