АфішаДуховністьЖиттяКоломияКультура

У Коломиї створюють молодіжний симфонічний оркестр

Запрошують до участі у відборі та онлайн-прослуховуванні музикантів з Коломиї, Івано-Франківської та Чернівецької областей віком 14-22 роки. Заяви онлайн приймають до 10 жовтня.

“Всім відомо, що Коломия – то культурний центр Покуття. Цю славу ми будемо тільки примножувати, адже пишаємось нашими талантами та надбаннями. Саме тому за підтримки управління культури та туризму оголошується відбір у Молодіжний симфонічний оркестр Коломиї”, – повідомляє у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Онлайн-заявки прийматимуться до 10 жовтня включно. Вже в грудні відбудеться табір, де на молодих музикантів чекатимуть цікаві заняття. А після вони зіграють спільний концерт з відомою виконавицею Христиною Соловій, яка стане головним патроном оркестру.

Для наших молодих талантів це гарний шанс голосно заяви про себе та попрацювати із зірками світового рівня. Тому подавайте свої заявки.

Деталі та умови відбору на сайті міської ради за посиланням: https://kolrada.gov.ua/news/u-kolomiyi-stvoryuyut-molodiznii-simfonicnii-orkestr-z-yakim-zaspivaje-xristina-solovii

Дивіться також
Close
Back to top button