ВійнаДопомогаКоломийська ОТГКоломияКультураНаші захисники

У Коломийській громаді зібрали майже 100 тисяч гривень для ЗСУ на благодійних великодніх концертах

Благодійний тур селами Коломийської міської об’єднаної територіальної громади в рамках відкритого обласного фестивалю «Писанка», організований управлінням культури та туризму за підтримки міського голови Богдана Станіславського зібрав біля 100 тисяч гривень на підтримку наших захисників.

Про це повідомив у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський.

Культура гарно постаралась. За Великодні свята для ЗСУ на благодійних концертах зібрали 92 696 гривень, 10 доларів та 10 євро.

Ось як працює культурний фронт заради перемоги! Військовий оркестр 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», духовий оркестр «Big Band Kolomya», Коломийська філармонія «Сокіл», Палац мистецтв Народний дім та всі інші працівники управління культури та туризму великі молодці. За три дні вони побували у всіх селах нашої громади, щоб допомогти армії.

Але це ще не все. На численні прохання коломиян відбудеться ще один благодійний концентр об’єднаного оркестру «Едельвейс» та «Big Band Kolomya». Вже цієї неділі вони чекають вас о 12 годині на площі біля Писанки. Долучайтесь до заходу, який вкотре покаже єдність армії та народу.

Back to top button