КультураЛітератураОТГ

Коломиянин Василь Рябий нагороджений Народною Шевченківською премією (Залізний Мамай)

Коломиянин Василь Рябий нагороджений Народною Шевченківською премією (Залізний Мамай). Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Богдан Станіславський.

Поет отримав відзнаку за книгу “СоголоС. Сто вінків сонетів”. Сьогодні в Коломиї відбулось її вручення лауреату.

“Це ще раз підтверджує, що коломийська земля багата на талановитих та успішних митців. Такою гарною новиною вітаю всіх нас з Днем української мови та писемності. Бережімо та розвиваймо солов‘їну!” – каже Богдан Станіславський.

Довідково: Василь Рябий народився в селі Корнич на Коломийщині 7 грудня 1954 року. Закінчив Львівський університет за фахом „журналістика”. Автор численних збірок віршів, публікацій в антологіях, есеїв, рецензій, перекладів, публіцистичних матеріалів. Його вірші перекладені румунською і російською мовами.

Творчість відзначена літературною премією „Благовіст” (1997), Міжнародною літературною премією „Карпатська корона” (Україна-Румунія. 2003), лауреат премії журналу „Дзвін”, Народною Шевченківською премією (2020).

Диплом Народної Шевченківскої премії (Залізний Мамай)

Прийнятий до всеукраїнської організації журналістів, письменників, просвітян, літературного гурту поетів-паліндромістів „Геракліт”.

Автор збірок віршів „Грань”, „Ворожіння на цвяхах”, „Елегія для білого диму”, „Шукання двійника”, „Постріл горіха”, „Жасминовий камінь”. „Зіниця на крилі метелика”, „Портрети з протягу”, „Світлофор і мухомор. Куля з Ліверпуля. Омелюх і Капелюх. Три альбомчики Ромчика Бомчика”, „Вага агав. Сонети, верлібри, хоку, паліндроми”, „Ловіння снів”, повістей „Гойдається сміх на павутинні”, „Гримаса авгура”, альбому графічних композицій „Ключі”.

Дивіться також
Close
Back to top button