Культура

Коломия тепер має молодіжний оркестр

Працівники управління культури та туризму люблять втілювати амбітні проєкти в життя. А в результаті в них ще й виходить краще, ніж було заплановано. Як от це сталось зі створенням молодіжного симфонічного оркестру при Коломийській філармонії «Сокіл».

Коломийський молодіжний оркестр – об’єднав міста. Його учасниками стали учні, студенти та викладачі з Чернівців, Ланчина, Великої Кам‘янки, Слов’янська, Коломийських музичних шкіл імені Анатолія Кос-Анатольського і Галини Грабець, артистів Коломийської й Франківської філармоній. Диригентом є Ольга Хома – музичний менеджер та організатор Міжнародного фестивалю класичної музики «Львів Моцарт». В результаті вийшло так, що на одній сцені зустрічаються професіонали та юні талановиті музиканти, які мають змогу вчитись одне в одного.

“Перший концерт оркестру вже відбувся. І він був надзвичайно успішним. Тепер Коломия має ще один творчий колектив, який буде демонструвати нашу культуру. Надважливо, що основна частина оркестру – молодь. Саме вона є майбутнім нашої держави, тому має не стояти осторонь, а безпосередньо творити нашу культуру. І в Коломиї молодь має таку можливість!” – наголосив міський голова Богдан Станіславський.

Back to top button