ГосподаркаКоломияКомуналка

У парку ім. Трильовського в Коломиї оновлюють мережі зовнішнього освітлення

На майбутнє заплановано багато роботи, щоб облаштувати парк. Зокрема тут також буде окрема територія для вигулу собак та відновлять громадську вбиральню.

Про це у Фейсбук повідомляє управління комунального господарства.

Парки завжди були улюбленим місцем для прогулянок та зустрічей людей будь-якого віку . Тут тихо, спокійно, можна відключитись від проблем хоча б на невеликий проміжок часу. Час бере своє і ми розуміємо, що територія парку імені К.Трильовського потребує оновлення. Насамперед парк потребує заміни освітлення.

Комунальним підприємством «Коломийський центр туризму та дозвілля» розпочаті роботи з демонтажу застарілої, зношеної мережі, натомість прокладають оновлені кабелі живлення. Дані роботи відбуваються для покращення функціональності мережі зовнішнього освітлення у цілому.

У майбутньому щоб завершити благоустрій парку планується прокладання доріжок з бруківки, видалення старих, аварійних дерев, встановлення десятків лавок та урн, висадки нових дерев, кущів та квітів, а також буде окрема територія для вигулу собак та відновлення громадської вбиральні.

Сподіваємося, що містяни та гості міста гідно оцінять проведену роботу, будуть задоволені, коли гулятимуть парковою зоною та шануватимуть створені для них умови.

Back to top button