ГосподаркаКоломийська ОТГКоломияКомуналка

У Коломиї запрошують торгувати домашньою продукцією на облаштованих соціальних місцях

12 нових безплатних місць для торгівлі домашньою продукцією облаштовано на коломийському ринку. Вони позначені зеленим кольором. Знаходяться у відділі для сезонної продукції, вхід біля універмагу.

Як повідомив у Фейсбук міський голова Богдан Станіславський, це добре прохідне місце.

Покупців тут достатньо. Тому запрошую людей, що стихійно торгують на вулицях, сюди. Крім соціальних прилавків, є і звичайні. Місця вистачить для всіх. Тут можна продавати як молочну продукцію, так і городину чи ягоди.

Насправді ми бачимо хорошу тенденцію. Потрохи і покупці, і продавці переходять у відведені місця або просять облаштувати їх. Такими малими кроками нам вдасться покращити ситуацію з торгівлею у Коломиї. Але тільки спільними зусиллями влади та людей. Особливо звертаюся до покупців, пам’ятайте: пропозиція йде туди, де є попит. Якщо ви частіше будете заходити на ринок, то продавці будуть змушені туди перейти.

А місце для продавців на ринку зараз є. Загалом маємо 28 соціальних місць, з яких сьогодні станом на 12:00 було зайнято всього 9. А крім них є ще багато вільних платних торгових площ.

Тому запрошую всіх на ринок. Повторюся, місця для торгівлі вистачить всім. У крайньому разі керівництво ринку зможе доставити нові.

Back to top button