АфішаКоломийська ОТГКоломия

Які культурні події у Коломиї заплановані на 20 січня

Управління культури та туризму міської ради та Олена Федосюк – запрошують на виставку -експозицію текстилю з ручною вишивкою “Житниця” в нашій рідній Коломиї.
Виставка відбудеться 20 січня о 14:00 в Коломийській філармонії «Сокіл», повідомляє Коломия культурна.


У 2021 році пані Олена ввійшла в 30-тку кращих текстильних декораторів України, 2022 року – серед одинадцяти представників України на європейській платформі ремісників за поданням комітету Верховної ради з питань ремісництва.

Зараз основний посил роблю на акцентуванні давніх традиційних технік ручної вишивки у текстильних виробах, нове авторське прочитання українських орнаментів та матеріалів Також для огляду буде представлена власна колекція давніх традиційних рушників Чернігівщини, зібрана в 2022 році..

Чого саме того регіону? Пані Олена планує показати , яка наша країна різноманітна, навіть і в цьому ремеслі. Геометричність та складність наших покутських та гуцульських технік вишивки та рослинні орнаменти Чернігівщини, ткані кролевецькі рушники, які занесені до матеріальної спадщини України. Особливо пані Олена приділяє увагу відтворенню та популяризації давніх покутських технік вишивки , які поступово зникають з сучасного життя, в зв’язку зі складністю виконання та трудозатратністю.

Захід відбудеться за сприяння управління культури та туризму, фінансової стипендійної підтримки від Британської ради. За участі коломийського бренду кераміки “Файні файки” та покутської давньої колекції Олександри Фоменко.
А о 17 годині 20 січня коломиян та гостей міста запрошують у Палац культури та мистецтв “Народний дім” на презентацію книжки БОГДАНА ГОРБОВА “КОЛЯДНИК”.


Back to top button